[wp-story]

Kronika

Raporton djalin e vet në Polici, përdorte substanca narkotike dhe i shkaktonte probleme

Raporton djalin e vet në Polici, përdorte substanca narkotike dhe i shkaktonte probleme
12:29 | 18 Shkurt 2021

Një person ka raportuar se ka problem me djalin e tij i cili dyshon se përdor substanca narkotike dhe për këtë arsye u shkakton problem familjarëve të tij.

Nga i dyshuari është konfiskuar një sasi prej 1 gram marihuanë dhe pastaj është dërguar në klinikën e psikiatrisë për tretman mjekësor. Rasti në procedurë të rregullt./Front Online/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera