[wp-story]

Vip/Kultura

Raporti i ri i autopsisë: Naya Rivera kishte shtyrë djalin në anije dhe kishte bërtitur për ndihmë

Raporti i ri i autopsisë: Naya Rivera kishte shtyrë djalin në anije dhe kishte bërtitur për ndihmë
22:03 | 12 Shtator 2020

Aktorja e njohur e Glee, Naya Rivera, është gjetur e pajetë në një liqen në Piru muaj më parë.

Vdekja e saj tragjike ka shokuar një numër të madh të popullsisë, të cilët në mënyra të ndryshme shprehën ngushëllime, shkruan Mirror.

Ndërkaq, në raportin e ri të autopsisë janë zbuluar detaje të tjera, të cilat tregonin momentet e fundit të saj.

Naya thuhet se kishte shtyrë djalin në anije, kurse deri në çastet e fundit të jetës kishte bërtitur për ndihmë.

Me tetë korrik të këtij viti u gjet një trup i pajetë, ndërsa pesë ditë më pas në lajme doli se ishte trupi i aktores.

“Kur Rivera e kishte shtyrë djalin e saj në anije, ai ishte kthyer pas dhe pa nënën e tij me një dorë lartë ujit duke thënë ‘ndihmë”, thuhet në raport.

Sidoqoftë, The Sun më parë kishte raportuar se ylli i Glee kishte alkool dhe lëngë narkotike para se të vdiste.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera