[wp-story]

Bota/Rajoni

Raporti ditor me COVID-19, lajm i keq nga Gjermania

Raporti ditor me COVID-19, lajm i keq nga Gjermania
09:57 | 29 Shtator 2020

Gjermania ka regjistruar përsëri mbi 2 mijë raste të reja me koronavirus.

Gjermania ka publikuar bilancin ditor me COVID-19.

Gjermania raportoi 2,089 raste të reja me koronavirus, raporton Reuters, transmeton lajmi.net.

Po ashtu, Gjermania regjistroi sot dhe 11 vdekje të tjera, ka bërë të ditur raporti ditor nga Instituti Robert Koch për sëmundjet infektive.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera