[wp-story]

Lajme

Ramush Haradinaj: VV dhe LDK s’na kanë kontaktuar (VIDEO)

Ramush Haradinaj: VV dhe LDK s’na kanë kontaktuar (VIDEO)
20:27 | 10 Janar 2020

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës  nuk është pjesë e diskutimeve për krijimin  e qeverisë së re.

Kryetari i kësaj partie, Ramush Haradinaj ka deklaruar se nuk është kontaktuar nga Lëvizja Vetëvendosje e as nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

Sipas tij, Kurti dhe VV-ja do të duhej t’i ftonin për marrëveshje ata që i dëshirojnë.

 

 

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera