[wp-story]

Lajme

Ramush Haradinaj: Shpresojmë të marrim lajmin e mirë për vizat para Krishtlindjeve

Ramush Haradinaj: Shpresojmë të marrim lajmin e mirë për vizat para Krishtlindjeve
10:31 | 02 Dhjetor 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe dhe ka vendosur kurora me lule ta shtatorja e  ish-presidentit Ibrahim Rugova, me rastin e ditëlindjes së tij, raporton Ekonomia Online.

Haradinaj edhe një herë ka thënë se shpreson që kosovarët të marrin lajmin se mund të lëvizin pa viza në zonën Shcengen para Krishtlindjeve./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera