[wp-story]

Lajme

Ramush Haradinaj përkujton Jonuz Musliun: Krenar që e njoha e që punuam së bashku

Ramush Haradinaj përkujton Jonuz Musliun: Krenar që e njoha e që punuam së bashku
08:41 | 18 Janar 2020

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij.

Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të.

“Kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm”.

 

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera