[wp-story]

Lajme

Ramush Haradinaj ka marrëveshje me Behgjet Pacollin!

Ramush Haradinaj ka marrëveshje me Behgjet Pacollin!
21:09 | 19 Gusht 2019

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, brenda pak ditësh mund ta zyrtarizoj edhe partnerin e dytë në koalicion parazgjedhor, pas PSD-së.

“Gazeta Blic” nga burime brenda AAK-së, ka marrë vesh se pos PSD-së, shumë shpejt mund të zyrtarizohet edhe koalicioni me AKR-në.

Sipas këtyre burimeve, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Alencës Kosova e Re, Behgjet Pacolli kanë një marrëveshje një parim për të hyrë në koalicion parazgjedhor.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera