[wp-story]

Lajme

Ramush Haradinaj dhe Anita në stadium: Forca Kosovë

Ramush Haradinaj dhe Anita në stadium: Forca Kosovë
15:38 | 07 Shtator 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, po shoqërohet nga bashkëshortja e tij Anita, në stadium për ta parë nga afër ndeshjen Kosovë – Çeki.

“Bashkë me Anitën, në mbështetje të djelmoshave tanë të pamposhtur. Forca Kosovë”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Image may contain: one or more people, stadium, crowd and outdoor

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera