Sport

Ramiz Sadiku fiton përballjen e sotme ndaj Fushë Kosovës

Ramiz Sadiku fiton përballjen e sotme ndaj Fushë Kosovës
18:52 | 18 Shtator 2021

Plotë nëntë gola janë shënuar në ndeshjen e parë të javës së katërt në Ligën e Parë.

Ndeshja e ditës së sotme ndërmjet Ramiz Sadikut dhe Fushë Kosovës në kuadër të Grupit B ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultat prej 5:4, shkruan FrontOnline.

Pas kësaj fitore Ramiz Sadiku renditet në pozitën e parë me nëntë pikë, derisa Fushë Kosova në vendin e tretë me gjashtë sosh.

Nesër (e diele) do të zhvillohen plotë 8-të ndeshje në kuadër të Grupit A dhe B./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera