×
 • Lajme
 • Lajme

  Ramiz Kelmendi i pikëlluar nga vdekja tragjike e Rolan Kaçanit

  FrontOnline
  03 Nëntor 2019

  Ish-deputeti dhe biznesmeni kosovar, Ramiz Kelmendi, është shprehur i pikëlluar nga vdekja e parakohshme e drejtorit të Kompanisë së Sigurimeve “SIGMA” në Kosovë, Rolan Kaçani, shkruan GazetaBlic.

  Kelmendi përmes një postimi në Facebook i ka shprehur ngushëllimet e tij familjes Kaçani.

  Postimi i plotë i tij:

  Me keqardhje pranova lajmin mbi vdekjen tragjike të mikut tim të dashur dhe të respektuar, Drejtorit të Kompanisë së Sigurimeve ‘Sigma’ në Kosovë, tashmë të ndjerit, Rolan Kaçani!

  E nderuara familje Kaçani, të nderuar miq, kolegë dhe bashkëpunëtorë të të ndjerit, pranoni ngushëllimet e mia të sinqerta, të familjes time dhe të Kompanisë time!

  I nderuari mik Roland, i lehtë të qoftë dheu i Shqipërisë!

  Me pikëllim;

  Ramiz Kelmendi/Front Online/

  Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Mbrëmjen e së mërkurës, një vrasje në rrugën “Dalip Alshiqi” tronditi Prishtinën. Raportimet fillestare pohuan se Liridona Murseli u vra nga disa...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  63-vjeçari i dyshuar për sulm seksual ndaj një të miture 15-vjeçare, nesër do të dalë para Gjykatës në Pejë. Zëdhënësi në Prokurorinë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se njëri nga personat e arrestuar për vrasjen e Liridona Murselit është bashkëshorti i të...
  Të tjera
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Në Gjykatën Themelore të Prizrenit kanë arritur, nën përcjelljen e rreptë të policisë, katër të arrestuarit që dyshohen për pjesëmarrje në grabitjen...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Gjykata Komerciale e ka pezulluar edhe në rivendosje ndërtimin e Rrugës A. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Gjykatës...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të premten se i ka thënë presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, se ka...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka bërë një bisedë me disa nga banorët e tjerë. Ajo ka thënë se Blero...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Vizitën e tij në Komunën e Gjilanit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e vazhdoi duke i përcjellë nga afër punimet...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Besi dhe Shqipja mbrëmë kanë debatuar me ironi mes vete. Po ashtu Besi edhe i ka...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.