Lajme

Ramiz Kelmendi i pikëlluar nga vdekja tragjike e Rolan Kaçanit

Ramiz Kelmendi i pikëlluar nga vdekja tragjike e Rolan Kaçanit
22:05 | 03 Nëntor 2019

Ish-deputeti dhe biznesmeni kosovar, Ramiz Kelmendi, është shprehur i pikëlluar nga vdekja e parakohshme e drejtorit të Kompanisë së Sigurimeve “SIGMA” në Kosovë, Rolan Kaçani, shkruan GazetaBlic.

Kelmendi përmes një postimi në Facebook i ka shprehur ngushëllimet e tij familjes Kaçani.

Postimi i plotë i tij:

Me keqardhje pranova lajmin mbi vdekjen tragjike të mikut tim të dashur dhe të respektuar, Drejtorit të Kompanisë së Sigurimeve ‘Sigma’ në Kosovë, tashmë të ndjerit, Rolan Kaçani!

E nderuara familje Kaçani, të nderuar miq, kolegë dhe bashkëpunëtorë të të ndjerit, pranoni ngushëllimet e mia të sinqerta, të familjes time dhe të Kompanisë time!

I nderuari mik Roland, i lehtë të qoftë dheu i Shqipërisë!

Me pikëllim;

Ramiz Kelmendi/Front Online/

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera