Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Ramadani reagon pas paraqitjes së Rexhep Selimit në Hagë

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani ka reaguar për paraqitjen e Rexhep Selimit para Dhomave të Specializuara në Hagë.Ramadani ka postuar fjalimin e Selimit në Hagë, përcjellë Gazeta Blic.Në postimin e tij ai ka shpërndarë një fotografi të Rexhep Selimit me Adem Jasharin.

  Ky është postimi i tij i plotë:

  “Unë jam veç një çlirimtar!
  Luftën e kemi nisur me Adem Jasharin dhe e kemi përfunduar me Wesley Clark”.-Rexhep Selimi para Dhomave të Specializuara të Gjykatës

  Formula 1 vjen në Artmotion më "i çmendur" se kurrë
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Ikja e profesionistëve shëndetësor, inflacioni shumë i lartë e ndërprerja e investimeve kapitale, janë disa nga dështimet që i përmendin Partia Demokratike...
  Kronika25 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili kishte vjedhur 63 drita solare në lagjen Jusuf Gërvalla në Prishtinë. Rastin në...
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e...
  Të tjera
  Lajme25 Mars 2023
  Përfaqësuesit e shoqatave të të zhdukurve në Kosovë, po e konsiderojnë si shumë të pa qartë dakordimin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në...
  Lajme25 Mars 2023
  Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media. Në njoftimin e kësaj partie, bëhet e ditur se konferenca do...
  Lajme25 Mars 2023
  Partia Socialdemokrate do të mbajë sot protestë kundër marrëveshjes në mes Kosovës dhe Serbisë, të arritur në Ohër më 18 mars. Në...
  Lajme25 Mars 2023
  Përmes një njoftimi dërguar mediave, KEDS, ka njoftuar për punime në rrjet. Në njoftim bëhet të ditura qytetet dhe koha kur pritet...
  Lajme25 Mars 2023
  Diplomati gjerman, Joakim Ryker tha se në momentin që marrëdhëniet Kosovë-Serbi do të normalizohen, atëherë do të bëhet dhe njohja e plotë...
  Lajme25 Mars 2023
  12:00Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do të mbajë konferencë për medie, në lidhje me njoftimin e Gjykatës Kushtetuese për Ligjin për Këshillin Prokurorial. (MD,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.