Bota/Rajoni

Rama uron 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës

Rama uron 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës
08:18 | 28 Nëntor 2022

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar 110-vjetorin e Ditës së Flamurit.

Rama, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar edhe për koncertin e sotëm të këngëtares me famë botërore, Dua Lipa.

“Me qytetaren më të re të Shqipërisë, ju uroj të gjithëve gëzuar përvjetorin e 110-të të Flamurit të Pavarësisë, në këtë ditë të bekuar të kombit tonë që do të mbyllet me Duan në Sheshin Skënderbej”, ka shkruar Rama në Facebook.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera