Lajme

Rama pas takimit me Mustafën: I nderuar nga mikpritja në shtëpinë e tij

Rama pas takimit me Mustafën: I nderuar nga mikpritja në shtëpinë e tij
11:36 | 30 Qershor 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një fotografi nga takimi me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Rama ka shkruar se ndodhen në Prishtinë.

“Me Isa Mustafën, Kryetarin e Lidhja Demokratike e Kosovës”, ka shkruar Rama përkrah fotografisë.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera