×
 • Lajme
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Rama: Me përuljen me nderim për efektivin Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës

  FrontOnline
  25 Shtator 2023

  Policia e Kosovës është sulmuar të dielen me arsenal armësh, përfshirë këtu edhe me granata dore dhe zollë, ku si pasojë e gjuajtjeve një polic është vrarë dhe një tjetër është plagosur.

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shkruar sot lidhur me vdekjen e policit, Afrim Bunjaku.

  Ai në rrjetin e tij social në Facebook, ka nderuar policin Bunjaku, duke thënë se “përulëm për efektivin e Policisë së Kosovës, i cili dha jetën në krye të detyrës”.

  Shkrimi i plotë:

  Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi
  Nga Rubrika
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Organizata për Rritjen e Cilësisë së Arsimit ka reaguar pas rezultateve të PISA’s për vitin 2022, sipas të cilave, ku Kosova u...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Dhoma e ulët e parlamentit francez ka miratuar njëzëri një projekt-ligj që ndalon cigaret elektronike, në përpjekje për të mbrojtur të rinjtë...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu në konferencën “Të bashkuar kundër dhunës – Mjaft!”, ka folur për vrasjen e 30-vjeçares Liridona Ademaj e...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Gjykata Kushtetuese ka marrë vendim me 22 nëntor që komunat duhet të vendosin vetë për faljen e tatimit në pronë dhe se...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurt në konferencën që po mbahet sot “Të bashkuar kundër dhunës – Mjaft!”, ka folur për rastin e...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Me rastin e një peticioni online në të cilin një pjesë e qytetarëve maqedonas kërkojnë kthimin e dënimit me vdekje, i cili,...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Ahmet Ismajli, para se ta merrte këtë pozitë, del se ka pasur një historik të...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vdekjes të aktorit Mirush Kabashit. Haradinaj, theksoi se ikja e tij në amshim, krijon...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Pas ndarjes nga Andi, modelja e famshme Gresa Hoti është në qendër të vëmendjes. Së fundmi ka renë në sy disa komente...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.