[wp-story]

Bota/Rajoni

Ra nga 200 metra lartësi në Theth, nxirret nga humnera me helikopter

Ra nga 200 metra lartësi në Theth, nxirret nga humnera me helikopter
16:16 | 09 Dhjetor 2019

Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin.

Beluli është nxjerrë përmes ndërhyrjes nga ajri, me helikopter, ndërkohë që prej orës 08:00 e mëngjesit kur u gjet nga banorët, ai qëndroi në pritje.

Efektivi ka marrë dëmtime të shumta, në dorë, legen, brinjë, ndërkohë që të dyja këmbët nuk mundet që t’i lëvizë./Front Online/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera