[wp-story]

Lajme

Qytetarit i bie kuleta në Prishtinë, çifti ia vjedh dhe ikë

Qytetarit i bie kuleta në Prishtinë, çifti ia vjedh dhe ikë
20:47 | 05 Tetor 2020

Një qytetarit në Prishtinë i është vjedhur kuleta nga një djalë dhe një vajzë vetëm dy sekonda pasi i kishte rënë nga xhepi, raporton Gazeta Express.

Dy qytetarët pasi e panë që kuleta i kishte rënë vendosën ta marrin kuletën dhe të ikin nga vend i ngjarjes. Pjesë e kësaj vjedhjeje ishte edhe një vajzë, e cila nuk reagoi për këtë gjest dhe ikën të dy.

Gazeta Express ka siguruar video, ku shihen një djalë dhe një vajzë teksa e vjedhin kuletën dhe ikun nga vendi i ngjarjes.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera