×
 • Lajme
 • Lajme

  Qytetari me traktor shkon dhe gjuan mbeturina midis rrugës në Prishtinë

  FrontOnline
  03 Korrik 2020

  Një qytetar ka ndotur ambientin në Prishtinë, duke hedhur nga traktori mbeturina të ndryshme, duke përfshirë edhe materiale të forta betoni.

  ‘Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë’, kanë publikuar disa fotografi, ku shihet një person me traktor dhe që sipas tyre është ai që ka ndotur ambientin.

  Në fotografitë e publikuara është personi i cili po vozit një traktor me rimorkio, e që mbi të kishte mbeturina të ndryshme dhe që i ka hudhur në tokë.

  Qytetari me këtë veprim ka ndotur ambientin dhe madje u ka bërë edhe më të vështirë punën pastruesve që bëjnë grumbullimin e mbeturinave.

  Rasti ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Ulpianë, saktësisht tek banesat që njihen me emrin soliterat.

  Më poshtë keni pamjet e publikuara.

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion
  Nga Rubrika
  Lajme23 Shtator 2023
  Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka kritika të mëdha për mënyrën se si po zhvillohet dialogut me Serbinë. Ai i tha ...
  Ekonomi23 Shtator 2023
  Më 22 shtator, Ministria e Ekonomisë ka njoftuar se ka hapur thirrjen publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje për shtëpi...
  Lajme23 Shtator 2023
  Kreu i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se Kryeministri Albin Kurti po mendon që duke i refuzuar e kritikuar ndërkombëtarët, do...
  Të tjera
  Sport23 Shtator 2023
  Athletico Paranaense ka ofruar një përditësim për dëmtimin e sulmuesit Vitor Roque dhe ka konfirmuar se ai ka pësuar dëmtim të ligamentit...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Kryeministri rumun, Marcel Ciolacu do të udhëtojë në Kiev së bashku me disa nga ministrat e tij. Në këtë vizitë pritet të...
  Vip23 Shtator 2023
  Shakira po jetonte përrallën e saj me Gerard Piqué, përpara se jeta e saj në ëndërr të kthehej në një makth pas...
  Lajme23 Shtator 2023
  Kryeshefi i Ndërmarrjes Publike Banesore (NPB), Artan Berisha, tha se po përballen me dy sfida shumë të mëdha, që sipas tij, po...
  Vip23 Shtator 2023
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është shumë e pëlqyer për energjinë e saj që dhuron në skenë. Ajo ka kënduar...
  Lajme23 Shtator 2023
  Ministria e Ekonomisë ka lansuar thirrjen për subvencionimin e pajisjeve efiçiente për ngrohje për shtëpi dhe banesa. Përmes kësaj thirrjeje, qytetarët do...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.