Front TV

Qytetarët në protestë, kundërshtojnë mocionin për rrëzimin e Qeverisë (Video)

Qytetarët në protestë, kundërshtojnë mocionin për rrëzimin e Qeverisë (Video)
17:18 | 25 Mars 2020

Qytetarë të shumtë po protestojnë para Kuvendit të Kosovës kundër mocionit për rrëzimin e Qeverisë, raporton Front Online.

Me maska e pankarta në duar, duke ruajtur distancën sociale ata janë kundër mocionit.

Në medie u tha se këta protestues janë aktivistë të Vetëvendosjes, por nga kjo parti e mohuan këtë.

Kjo protestë po mbahet në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë./Front Online/

 

Live

Live: Protestë para Kuvendit të Kosovës

Δημοσιεύτηκε από Front Online στις Τετάρτη, 25 Μαρτίου 2020

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera