Vip

“Qumili” mbështet Fifin pas rastit të fundit në Big Brother: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

“Qumili” mbështet Fifin pas rastit të fundit në Big Brother: Vazhdo lojën, mos u dorëzo
09:47 | 25 Nëntor 2021

Humoristi i njohur shqiptar, Sevdai Radogoshi – Qumili, ka mbështetur Fifin, pas rastin të fundit që ndodhi në Big Brother VIP.

Ai postoi një fotografi këngëtares në llogarinë e tij në Instagram, duke shkruar: “Fifi ma e forta je #Vazhdo lojen#mos u dorzo, forca”.

Nëse nuk e dini, Fifi ra pa ndjenja gjatë transmetimit live të martën në shtëpinë e Big Brother, pas debatit me Balinën.

 

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera