[wp-story]

Lajme

Qeveria e shtynë për nesër rishikimin e buxhetit

Qeveria e shtynë për nesër rishikimin e buxhetit
12:08 | 15 Qershor 2020

Kryeministri Avdullah Hoti në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Kosovës ka shtyrë për nesër rishikimin e buxhetit për vitin 2020, raporton Front Online.

“Për shtyrjen të buxhetit, këtë pikë e kemi shtyrë për nesër sot gjatë ditës pres që të finalizuar buxheti dhe keni kohë deri nesër që ta shihni dhe do të njoftoni nesër në mëngjes për ta miratuar rishikimin e buxhetit”, ka thënë ai./Front Online

Kryeministri Hoti: Duhen edhe 700 milionë euro për të krijuar Fondin për Rimëkëmbje

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera