[wp-story]

Lajme

Qentë e rrugës kafshojnë për vdekje beben në spital

Qentë e rrugës kafshojnë për vdekje beben në spital
10:46 | 15 Janar 2020

Një rast shokues u regjistrua në veri të Indisë. Në rajonin Farrukhabad, qentë e rrugës u futën në një sital privat.

Përmes një dritareje, ata u futën në sallën e operacionit dhe sulmuan aty një bebe, e cila kishte tri orë që kishte lindur.

Bebja humbi jetën nga kafshimet.

Një hetues tha se fëmija kishte plagë kudo në trup.

Hetimet kanë nisur dhe disa punonjës të spitalit pritet të paditen.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera