×
 • Vip
 • Vip

  Pyetet nëse e do akoma Don Xhonin, Ariana Lirey: Nuk më intereson

  FrontOnline
  30 Shtator 2023

  Ata janë ndarë tashmë e ribashkuar disa herë.

  Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur, reperin Don Xhoni dhe modelen ruse, Ariana Lirey.

  Megjithatë, lidhja e tyre ka bërë bujë të madhe për shkak të postimeve në rrjete sociale.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Ndonëse i kanë dhënë fund sërish romancës së tyre, ata vazhdojnë të jenë cak i mediave.

  Së fundmi modelja është pyetur sërish në lidhje me reperin kosovar përmes ‘pyetje-përgjigje’ që ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram.

  Foto: Arkiv

  “A e do akoma Don Xhonin? Jeni një çift i bukur”, iu drejtua një ndjekëse.

  “Jo, e dua lirinë dhe jetën. Nuk më intereson”, u shpreh ajo.

  Bukuroshja ka qenë muaj më parë pjesë e një prej klipeve të tij të realizuar në Mal të Zi. /Telegrafi/

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK
  Nga Rubrika
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ashtu papritur, një ditë më parë morëm vesh se ylli shqiptar Dua Lipa i ka dhënë fund romancës me regjisorin Romain Gavras,...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ylli është shfaqur në një gjendje jo të mirë emocionale. Pasi ai u shtri në shtrat që të fle gjumë, ai u...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Mirdoni, Ardi dhe Miss Rose janë banorët më të rinj të Big Brother VIP Kosova, të cilët u futën të premten që...
  Të tjera
  Sport04 Dhjetor 2023
  Shqipëria njohu kundërshtarët në finalet e Europianit “Gjermani 2024”, ku do të përballet me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Kundërshtarë të fortë në...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se Forcat e Armatosura Shqiptare po shkëlqejnë në misione ndërkombëtare...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, të shtunën pritet ta mbledh Këshillin Drejtues të Lidhjes Demokratike të Kosovës për t’ua prezantuar dhe zgjedhur...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka reaguar pas raportimeve për operacionin e kryer pa anestezion dhe mosoperimin e një pacienti...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë lënduar katër persona në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Për Front Online detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Këshilli për Mbrojtjen e Lirive dhe të Drejtave të Njeriut ka reaguar ndaj vendimit të Gjykatës Speciale që t’ua ndalojë vizitat, telefonatat...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.