Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Pushuesit kosovarë: Policia e Shqipërisë vetëm neve po na dënon

  FrontOnline
  15 Gusht 2020

  Pagesën për pushimin që bëjnë u duhet me patjetër ta kryejnë.

  Pos kësaj pagese, pushuesve kosovarë, po u bie të harxhojnë të holla në Shqipëri edhe për diçka tjetër.

  Fjala është për gjobat që pjesëtarët e policisë atje po u shqiptojnë atyre si pasojë e shkeljes së rregullave të komunikacionit.

  Ankesa kanë ata që u ndëshkuan. Thonë se gjobat po shqiptohen vetëm ndaj tyre dhe jo edhe ndaj vendasëve që kishin bërë gabimin e njejtë, shkruan Indeksonline.

   

  Në disa fotografi që kanë dërguar në adresë të IndeksOnline shihet se policia në Shëngjin ka vendosur bllokadë dy veturave nga Kosova.

   

  Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka takuar ambasadorët e vendeve të QUINT-it, në takim morën pjesë ambasadorët e  Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...
  Bota/Rajoni29 Maj 2023
  Kryeministri spanjoll Pedro Sanchez njoftoi të hënën se Spanja do të shkojë në zgjedhje të përgjithshme të parakohshme më 23 korrik. Ky...
  Bota/Rajoni29 Maj 2023
  Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, tha se “aktet e njëanshme” të autoriteteve të Kosovës rrezikojnë ta destabilizojnë rajonin...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Mediat serbe janë hedhur në sulm ndaj Aleksandër Vuçiç. Në veri të Kosovës tensionet janë rritur ndjeshëm dhe frika e konfliktit të...
  Lajme30 Maj 2023
  Kongresisti amerikan, Ritchie Torres ka reaguar sot rreth zhvillimeve të fundit në veri dhe lëndimit të 25 pjesëtarëve të KFOR-it në Zveçan...
  Lajme30 Maj 2023
  Kryetari i komunës së Zveçanit, Ilir Peci, ka bërë të ditur se ai sot s’ka dalur në zyrën qendrore të kësaj komune....
  Lajme30 Maj 2023
  Dhjetëra protestues janë mbledhur në Zveçan. Rrugët janë të mbushura me gjësende të cilat u hodhën një ditë më parë nga protestuesit....
  Lajme29 Maj 2023
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu thotë se bandat e organizuara kriminale serbe të cilat udhëhiqen nga Vuçiq nuk do të tolerohen. Ajo...
  Lajme29 Maj 2023
  Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka mbetur i bllokuar brenda objektit të komunës. Sipas burimeve të Klankosova.tv Hetemi është duke u ruajtur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.