[wp-story]

Bota/Rajoni

Punonjësi i morgut kapet duke bërë seks me kufomën e një vajze të mitur: Detaje të rënda se si u zbulua nga policia

Punonjësi i morgut kapet duke bërë seks me kufomën e një vajze të mitur: Detaje të rënda se si u zbulua nga policia
08:31 | 17 Dhjetor 2019

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Brazil. Një punonjës i morgut  pasi u deh gjatë festës së fitores së ekipit të tij të preferuar të futbollit ka bërë një akt të rëndë. Ai ka shkuar në morg dhe aty është kapur në flagrancë duke bërë seks me kufomën e një vajze.

Mediat lokale raportojnë se Wanderley dos Santos Silva u përjashtua nga puna në morgun e Legal Medicine në Manaus. 52-vjeçari kreu marrëdhënie seksuale me kufomën e të miturës në prani të një kolegu të tij dhe u kap nga një polic.

Dyshohet se Silva dhe kolegu i tij festuan fitoren e Flamengo kundër River Plate. Pasi ai dhe kolegu i tij u dehën u rikthyen në zyrë në orët e para të mëngjesit.

Një oficer policie hyri në morg për të mbledhur informacione për kufomën e një femre dhe gjeti Silvan duke bërë seks me të.

Ngjarja u raportua në polici dhe 52-vjeçari së bashku me kolegun e tij u pushuan menjëherë nga puna. Ndaj tyre është ngritur akuza për nekrofili (marrëdhënie seksuale me kufoma).

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera