Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Punëtori bie nga skelet, dërgohet në spital

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një punëtor është lënduar dje në vendin e tij të punës në fshatin Llapnasellë të Graçanicës.

  I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe më pas është dërguar për trajtim mjekësor, sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetën.

  Njoftimi i plotë i policisë:

  ASGJËSIM/DËMTIM I PAJISJEVE MBROJTËSE NË VENDIN E PUNËS/Fshati Llapnasellë, Graçanicë 18.11.2020-09:20. Raportohet se viktima m/k derisa ishte duke punuar ka rënë nga skelet dhe ka pësuar lëndime trupore. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është jashtë rrezikut përjetë. Në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse.

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Kronika19 Mars 2023
  Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme në Prishtinë, ka arritë që të identifikoj personin e dyshuar lidhur me rastin vrasje e rëndë në...
  Kronika18 Mars 2023
  Dy persona janë arrestuar për vrasjen e të shtunës në një hotel në “Arbëri” në Prishtinë. Prokuroria e Shtetit ka njoftuar se...
  Kronika18 Mars 2023
  Një person është vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një hotel në Dragodan të Prishtinës, e dy të tjerë janë...
  Të tjera
  Vip19 Mars 2023
  Olta-Kiara dhe Kristi-Qetësori janë dy çiftet për të cilët publiku duhet të votojë dhe të zgjedhë se kë do të çojë në...
  Lajme19 Mars 2023
  Besfort Krasniqi, sekretari i përgjithshëm i posa zgjedhur i Universitetit të Prishtinës, në qershor të vitit të kaluar ishte denoncuar për ngacmim...
  Lajme19 Mars 2023
  Ministria e Jashtme turke thotë se do të mbështesë të gjitha nismat që synojnë normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë Turqia...
  Lajme19 Mars 2023
  Sot paradite në motelin “Villa A1” te Tranziti i Vjetër në Prizren, u gjet pa shenja jete një burrë i moshës 77-vjeçare....
  Bota/Rajoni19 Mars 2023
  Presidenti aktual i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, nuk ka arritur fitore bindëse në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale. Sipas parashikimeve...
  Lajme19 Mars 2023
  Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Petrit Musa, ka reaguar pas takimit të kryeministrit Albin Kurti në Ohër, ku janë pajtuar që të zbatohen...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.