Lajme

Publikohet video nga aksioni i Policisë (VIDEO)

Publikohet video nga aksioni i Policisë (VIDEO)
23:21 | 18 Shtator 2020

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës sot ka ndërmarrë një operacioni kundër krimit të organizuar, prostitucionit dhe veprimtarive të kazinove.

Policia është e paqasshme për këtë rast, por u raportuan se ka edhe të arrestuar.

Shikoni pamjet:

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera