[wp-story]

Lajme

Publikohen të dhëna shtesë për gruan që është zhdukur, identiteti dhe mosha

Publikohen të dhëna shtesë për gruan që është zhdukur, identiteti dhe mosha
15:41 | 15 Nëntor 2020

Rukije Kajanoviq 60 vjeçe, me kombësi boshnjake është gruaja që është zhdukur që nga data 6 nëntor të këtij viti.

Për herë të fundit është parë afër Pejës, Banjës, atë ditë ka pasur të veshur pantallona të kaltër, xhaketë dhe kapelë të zezë.

Operacioni për gjetjen e saj pritet të nis sonte, a konfirmuar Ridvan Tahiri, nga grupi i vullnetarëve për gjetjen e personave të zhdukur.

Postimi i tij i plotë:

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera