[wp-story]

Sport

PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon

PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon
16:54 | 01 Gusht 2020

Gjiganti francez pritet që të paguajë çmimin që kërkon Bayerni për mesfushorin.

Paris Saint-Germain janë gati ta transferojnë thiafo Alcantara nga Bayern Munich, shkruan sot Le 10 Sport.

Kampionët e Bundesligës kanë konfirmuar që mesfushori spanjoll mund të largohet pasi që ai ka refuzuar zgjatjen e kontratës, por ata po kërkojnë 30 milionë euro për të.

PSG duket se ka kaq para për të dhënë për të dhe pritet që ta sjell atë në kryeqytetin francez.

Për shërbimet e Thiagos të interesuar janë paraqitur edhe Liverpool. /GazetaExpress/

The post PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon appeared first on Front Online.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera