Vip

Pse nuk takohet më me Beniada Nishanin? Sarah Berisha tregon arsyen

Pse nuk takohet më me Beniada Nishanin? Sarah Berisha tregon arsyen
10:11 | 08 Dhjetor 2022

“Big Brother VIP” padyshim që prej fillimit ju ka mbajtur të ‘gozhduar’ para ekranit të televizorit.

Debatet, diskutimet, rrëfimet nga jeta personale, takimet emocionuese, dashuritë dhe gjithçka tjetër nuk kanë munguar këtë edicion.

Një banore e cila shkaktoi jo pak bujë ishte dhe Sarah Berisha, e cila me lidhjen e saj me PM shkaktoi shumë thashetheme duke u bërë gjithashtu kryefjalë e mediave. Shpesh dyshja ndajnë me ndjekësit e tyre momente mjaft romantike me njëri- tjetrin.

Sarah shpesh poston foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe është gjithmonë afër bashkëbisedimeve me ndjekësit e saj.

Ajo ka postuar një ‘Ask’ në Instastory për t’ju përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj. Një prej tyre e ka pyetur Sarën se përse nuk është takuar më me Beniadën prej disa kohësh e për këtë bukuroshja e ka një përgjigje, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet për ndonjë zënkë mes tyre.

“Me Benin nuk jemi takuar shumë kohët e fundit sepse ajo është e ngarkuar me punët e saj dhe unë me të miat, por raporti është njësoj“, ka shkruar Sarah.

Më mirë në Kosovë se në Gjermani

Të tjera