[wp-story]

Lajme

PSD në ora 15:00 tregon se a do të ketë koalicion me AAK-në

PSD në ora 15:00 tregon se a do të ketë koalicion me AAK-në
13:18 | 19 Gusht 2019

Partia Socialdemokrate, ka thirrur mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të partisë.

Pas përfundimit të kësaj mbledhje zyrtarë të kësaj partie kanë bërë të ditur se në orën 15:00 do të kenë një konferencë për media në të cilën do të bëhet e ditur qëndrimi përkitazi me mundësinë e koalicionit me AAK-në.

Kjo mbledhje u mbajt pas takimit të pati kreu i kësaj partie Shpend Ahmeti me liderin e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe pas raportimit në media për një koalicion të mundshëm mes AAK-së dhe PSD-së./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera