×
 • Vip
 • Vip

  Prokuroria kërkon që Enca të kthehet në burg

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Prokuroria e Tiranës është ankuar ndaj vendimit të gjykatës që e liroi këngëtarën Ruenca Haxhiaj (Enca).

  Ajo kishte qëndruar në burgim për dy ditë, pasi në banesën e saj i gjetën kanabis.

  Organi i akuzës kërkon që këngëtarja të rikthehet në qeli, teksa hetohet për kultivimin e pesë bimëve kanabis në ballkonin e vilës së saj në Lundër.

  Sipas mediave shqiptare, ajo gjatë seancës nuk foli por kishte deklaruar se ishte përdoruese e kanabisit./Klankosova.tv

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj
  Nga Rubrika
  Vip26 Shtator 2023
  Ka vdekur aktori David McCallum, i njohur për rolet e tij në serialet televizive amerikane NCIS dhe The Man From UNCLE ....
  Vip26 Shtator 2023
  Mbrëmjen e djeshme një banore e re u fut në vilën e dashurisë, ajo quhet Xhesika dhe jeton në Londër. Interesant është...
  Vip26 Shtator 2023
  Ana Kabashi është mjaftë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon foto të ndryshme, e njëra ndër ta është edhe kjo e fundit....
  Të tjera
  Lajme26 Shtator 2023
  Motra e njërit prej të arrestuarve nga Policia e Kosovës gjatë aksionit në Banjskë të Zveçanit sot ka qëndruar para pallatit të...
  Ekonomi26 Shtator 2023
  Dërgesat e parave nga mërgata kosovare kryesisht nga Gjermania vazhdojnë të mbeteten ndihma kryesore për shumë familje. Vetëm deri në fund të...
  Lajme26 Shtator 2023
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, bëri homazhe dhe vendosi lule në kompleksin e varrezave në Abri të Epërme, në nderim...
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Parlamenti turk do të mbajë premtimin dhe do të ratifikojë kandidaturën e Suedisë për NATO-n nëse administrata e presidentit amerikan Joe Biden...
  Lajme26 Shtator 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Besnik Tahiri, ka takuar sot juristët eminent nga Këshilli i Evropës...
  Vip26 Shtator 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është në pritjen e ëmbël të fëmijës së dytë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.