[wp-story]

Kronika

Prizrenasi kanos një femër me anë të rrjeteve sociale

Prizrenasi kanos një femër me anë të rrjeteve sociale
14:58 | 10 Janar 2020

Gjatë ditës së djeshme në Prizren është arrestuar një person i cili dyshohet se përmes rrjeteve sociale e kishte kanosur një femër.

Bëhet e ditur se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij i është gjetur dhe sekuestruar: një pistoletë, dy pushkë gjuetie dhe  shtatë gëzhoja të kalibrit të panjohur.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është ndaluar për 48-orë.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera