Lajme

Prizren: Vetura hyn në anën e kundërt të rrethrrotullimit dhe godet një tjetër

Prizren: Vetura hyn në anën e kundërt të rrethrrotullimit dhe godet një tjetër
11:57 | 10 Gusht 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 11:00 te rrethrrotullimi për në Spitalin e Prizrenit. Atje një veturë ka hyrë në anën e kundërt dhe ka goditur një veturë me targa italiane, raportojnë mediat lokale.

Sipas disa dëshmitarëve në këtë aksident ka vetëm dëme materiale. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera