Kronika

Prizren: Kanos ish të fejuarën dhe babain e saj, arrestohet

Prizren: Kanos ish të fejuarën dhe babain e saj, arrestohet
11:23 | 06 Korrik 2020

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se paraditën e djeshme ka arrestuar një të dyshuar në Prizren.

I njëjti kishte kanosur ish të fejuarën e tij dhe babain e saj.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera