[wp-story]

Kronika

Prizren: Godet këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Prizren: Godet këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes
12:45 | 17 Dhjetor 2019

Policia në Prizren raporton se dje në rrugën “Wesli Clark” rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident trafiku derisa ngasësi i panjohur me veturën e tij ka goditur këmbësorin dhe pas aksidentit i dyshuari është larguar me veturë nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe pasi ka marrë tretman mjekësor është liruar.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera