[wp-story]

Lajme

Pritje të gjata në Merdare

Pritje të gjata në Merdare
17:18 | 08 Gusht 2019

Deri në katër orë e 20 minuta qytetarët po presin për të dalë nga Kosova përmes pikës kufitare në Merdare.

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar (QKMK), thuhet se pritje të tilla po ka edhe në pikat tjera kufitare.

“Kufiri Merdare : pritja është 4 orë e 20 minuta deri 4 orë e 40 minuta për të dalë nga Kosova”, thuhet në njoftim.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera