Kronika

Prishtinë: Djali rrah babain e tij dhe axhën

Prishtinë: Djali rrah babain e tij dhe axhën
09:45 | 20 Tetor 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person pasi i njëjti ka rrahur babin e tij dhe axhën e tij.

Rasti ka ndodhur dje në Prishtinë, ndërsa viktima ka pranuar tretman mjekësor pas lëndimeve në kokë, njofton policia.

“Prishtinë, 19.10.2021 – 19:26. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka kanosur babain e tij, po ashtu ka sulmuar edhe axhën e tij mashkull kosovar, të cilit i ka shkaktuar lëndime në kokë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës./FrontOnline

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera