[wp-story]

Lajme

Prishtinë, 3-vjeçari lëndohet nga rrethojat e një ndërtese

Prishtinë, 3-vjeçari lëndohet nga rrethojat e një ndërtese
23:49 | 24 Shkurt 2021

Një fëmijë i moshës 3-vjeçare është lënduar nga rrethojat e një ndërtese në Prishtinë,shkruan Front Online.

Rastin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha.

“Me datë 24.02.2021, rreth orës 20:40 Policia në Prishtinë ka pranuar informatën se një fëmijë i moshës rreth tre vjeçar është i lënduar. Njësitet policore menjëherë kanë ndërmarrë veprimet e nevojshme për të sqaruar rrethanat e rastit”.

“Janë bërë ekzaminime në vendin e ngjarjes, përderisa në konsultim me prokurorin kujdestar nën dyshimin e vepres penale inicohet rasti “Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm” për procedura të mëtejme hetimore”, deklaroi Hoxha.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera