×
 • Sport
 • Sport

  Prishtina – Feronikeli, Ulpiana – Dukagjini: Kompania e madhe e basteve publikon kuota interesante

  FrontOnline
  23 Nëntor 2021

  Java e 15-të në Superligën e Kosovës do të nis sot me dy ndeshje tejet interesante.

  Në Prishtinë dhe Klinë, në mesditën e sotme do të luhen dy ndeshje, raporton FrontOnline.

  Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Prishtina synon t’i rikthehet fitoreve kundër Feronikelit.

  Java e 15-të në Superligë nis me dy super-ndeshje, vëmendja në “Fadil Vokrri”

  Trajneri boshnjak, Abdulah Ibrakoviq kërkon fitoren e parë me kryeqytetasit pasi aventurën me skuadrën e re e nisi me barazim 0:0 ndaj Dukagjinit.

  Kompania e madhe e basteve, “bet365” ka publikuar kuotat e kësaj ndeshje ku favorit absolut është Prishtina.

  Fitorja e kryeqytetasve vlerësohet me 1.44, barazimi me 4.00, kurse fitorja e mysafirëve me 6.00.

  Nga ana tjetër, në “18 qershori”, Dukagjini i Klinës do ta presë Ulpianën e Lipjanit.

  Nga “bet365”, Dukagjini është favorit me kuotë 1.80, barazimi vlen 3.25, kurse fitorja e “Niklit” me 4.00.

  Të dyja ndeshjet e sotme nisin nga ora 13:00./FrontOnline/

  One Stop Shop i Petrol Company, një market ndryshe në Kosovë
  Nga Rubrika
  Sport20 Korrik 2024
  Skuadra e Juventusit është nisur për në Gjermani ku do të përgatitet për sezonin e ri 2024/25. Në listën e trajnerit Thiago...
  Sport20 Korrik 2024
  Në ceremoninë e hapjes, Nora dhe vëllai i saj, Akil Gjakova, do të mbajnë flamurin e vendit të tyre, të dorëzuar nga...
  Sport20 Korrik 2024
  Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini, shprehet i emocionuar për sfidën ndaj Real Madridit në Superkupën e Evropës, e cila do të...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.