Lajme

Presidenti Thaçi viziton prindërit e heroit Rasim Kiçina

Presidenti Thaçi viziton prindërit e heroit Rasim Kiçina
19:55 | 01 Korrik 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka vizituar prindërit e heroit të kombit dhe bashkëluftëtarit të tij, Rasim Kiçina.

Ai këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Facebook’un e tij ku ka shkruar se po qëndron në Baicë tek prindërit e bashkëluftëtarit të tij, shkruan lajmi.net.

Thaçi këtë vizitë e bën pasi ndaj tij dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli është publikuar një propozim-aktakuzë.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera