Lajme

Presidenti kthehet në Prokurorinë Speciale në orën 13:00

Presidenti kthehet në Prokurorinë Speciale në orën 13:00
12:50 | 14 Korrik 2020

Presidenti Hashim Thaçi nga dita e djeshme po qëndron në Hagë të Holandës ku është intervistuar nga Prokurori Special i Dhomave të Specializuara

Intervistimi i Thaçit do të vazhdojë edhe sot në Prokurorinë Speciale, raportohet se presidenti i Kosovës do ta bëjë një gjë të tillë në orën 13:00.raporton express

Gjatë së hënës, Thaçi qëndroi për rreth shtatë orë brenda ambienteve të Dhomave të Specializuara të Hagës, ndërsa pasi doli tha se “ishin bërë vetëm këmbimet e teknikaliteteve midis avokatit dhe prokurorit të Hagës”.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera