[wp-story]

Sport

Presidenti i Feronikelit i drejtohet Munishit: Gjërat do të rregullohen, ke përkrahjen time gjithmonë

Presidenti i Feronikelit i drejtohet Munishit: Gjërat do të rregullohen, ke përkrahjen time gjithmonë
15:55 | 14 Prill 2021

Presidenti i Feronikelit, Naser Ramaj e ka shprehur admirimin e tij ndaj trajnerit Ismet Munishi.

Munishi që drejton Gjilanin duket se pëlqehet mjaft shumë nga i pari i klubit nga Drenasi, shkruan FrontOnline.

Në një postim të Munishit në “Facebook”, biznesmeni shqiptar dhe presidenti i “Niklit” i komentoi atij:

“Trajner ti je legjendë, po e di që je i cunguar në lirinë e të të menduarit, të gjithë po paguajmë për këtë regjim që na ka kaplosur. Mendojë se do të rregullohen gjërat. Ke përkrahjen time gjithmonë. Të përshëndes”./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera