[wp-story]

Vip/Kultura

Prelvukaj: Dikur festonim vitin e ri me 72 zëvendësministra

Prelvukaj: Dikur festonim vitin e ri me 72 zëvendësministra
21:20 | 31 Dhjetor 2020

Këngëtari ka thumbuar partitë politike.

Genc Prelvukaj shpeshherë komenton situatat politike në vendin tonë.

Edhe kësaj herë ka ironizuar duke thënë se jemi varfëruar shumë për sa i përket zëvendësministrave.

‘Tani jemi varfëruar shumë. Dy vite më herët e festonim vitin e ri me 72 zëvendësministra, e kishim shtëpinë plotë’, ka thënë ai.

Rikujtojmë se Genci ka qenë pjesë e politikës.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera