[wp-story]

Bota/Rajoni

Porto Riko goditet sërish nga një tjetër tërmet i fuqishëm

Porto Riko goditet sërish nga një tjetër tërmet i fuqishëm
16:11 | 11 Janar 2020

Porto Riko është goditur nga një tjetër tërmet i fuqishëm, pas atij të regjistruar 4 ditë më parë me magnitudë 6.5.

Ditën e sotme, Porto Riko është goditur nga një tërmet me magnitudë 6 i shkallës riher. Ende nuk ka të dhëna për të lënduar apo dëme materiale.

Tërmeti i fuqishëm i katër ditëve më parë shkaktoi dëme të konsiderueshme materiale.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera