[wp-story]

Sport

Portierja ruse habitë me deklaratën e saj: Seksi para ndeshjes, është normal për futbollistet

Portierja ruse habitë me deklaratën e saj: Seksi para ndeshjes, është normal për futbollistet
11:52 | 04 Maj 2021

Dikur ishte shpallur një prej 20 sportistëve më të bukura në Rusi, dhe tani ajo lanson deklarata tejet interesante.

Elvira Todua, portierja e Kombëtares së Rusisë ka folur për mardhëniet intime që ajo i praktikon para ndeshjeve të rëndësishme, shkruan FrontOnline.

Derisa Antonio Conte ua ndalon futbollistëve të Interit këto gjëra para ndeshjeve, situata është më ndryshe te futbollistet femra.

“Për futbollistet, seksi para ndeshjeve plotësisht është normal. E di që kështu nuk është me meshkujt, disa trajnerë e ndalojnë atë”, tha Elvira./FrontOnline/

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera