Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Politikani serb rrah me raketë të tenisit pronarin e një klinike

  FrontOnline
  18 Korrik 2020

  Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviq, ka rrahur me raketë të tenisit pronarin e një klinike private për terapi fizikale, ka bërë të ditur “Blic”.

  Incidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në Beogradin e Ri, para Klinikës të të sulmuarit.

  Sipas pronarit të klinikës, Jovanoviq ka dalë nga një makinë me ngjyrë të zezë dhe e ka sulmuar me raketë të tenisit.

  Ndërkohë, sipas gazetës “Blic” po hetohet nëse Jovanoviq ka thyer karantinë, meqë deri vonë ishte i shtruar në spital për shkak të infektimit me koronavirus.

  Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni08 Qershor 2023
  Është “ndoshta” koha për një sekretar të përgjithshëm të NATO-s që vjen nga Britania e Madhe, duket të ketë sugjeruar presidenti amerikan,...
  Bota/Rajoni08 Qershor 2023
  Kryeministri i Britanisë së Madhe, Rishi Sunak është takuar me presidentin amerikan, Joe Biden në Shtëpinë e Bardhë. Sunak ka thënë se...
  Bota/Rajoni08 Qershor 2023
  Ditën e sotme është publikuar lista e vendeve më pak të lumtura në botë. Sipas “indeksit të mjerimit” vjetor, varfëria, inflacioni dhe...
  Të tjera
  Lajme08 Qershor 2023
  Deputeti i VV-së Armend Muja nuk ka pranuar se ka përplasje mes Kosovës dhe aleatëve kyç, SHBA-së dhe BE-së sa i përket...
  Vip08 Qershor 2023
  Xhuli, ditët e fundit po kalon pushimet në Turqi. Por, me postimin e fundit të Atdheut, u kuptua se edhe ai është...
  Lajme08 Qershor 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku është kryetari i parë që nuk e ka përjashtuar mundësinë e parë që...
  Lajme08 Qershor 2023
  Presidentja e Hungarisë, Katalin Novak, ka thënë se nëse diçka ndodhë në Kosovë, situata mund të eskalojë shpejt. E para e shtetit...
  Lajme08 Qershor 2023
  Nisma e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për ta rrëzuar Qeverinë Kurti II nuk duket se po merr përkrahje nga partitë tjera...
  Bota/Rajoni08 Qershor 2023
  Ditën e sotme është publikuar lista e vendeve më pak të lumtura në botë. Sipas “indeksit të mjerimit” vjetor, varfëria, inflacioni dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.