[wp-story]

Lajme

Policia shqipton 294 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid

Policia shqipton 294 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid
13:43 | 01 Janar 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 294 tiketa në bazë të ligjit Covid – 19.

Gjithashtu, Policia ka shqiptuar edhe 646 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se kanë qenë 26 aksidente trafiku me të lënduar dhe 55 aksident trafiku me dëme materiale./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera