[wp-story]

Lajme

Policia shqipton 221 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid

Policia shqipton 221 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid
14:47 | 02 Janar 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 221 tiketa në bazë të ligjit Covid -19.

Policia gjithashtu ka shqiptuar 398 tiketa trafiku.

Ndërkohë, raportohet se kanë ndodhur 18 aksident trafiku me të lënduar dhe 27 të tjera me dëme materiale./FrontOnline/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera