[wp-story]

Kronika

Policia shqipton 1653 tiketa trafiku në 24 orët e fundit

Policia shqipton 1653 tiketa trafiku në 24 orët e fundit
12:14 | 11 Janar 2020

Nga raporti i Policisë së Kosovës njoftohet se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1653 tiketa trafiku.

Nga statistikat e përgjithshme kanë ndodhur 14 aksidente trafiku me të lënduar dhe 28 të tjera me dëme materiale.

Policia ka arrestuar 20 persona prej tyre 9 janë dërguar në mbajtje dhe 4 persona janë në vuajtje të dënimit./Front Online/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera