Kronika

Policia raporton për trupin e pajetë i gjetur në një lumë të Klinës

Policia raporton për trupin e pajetë i gjetur në një lumë të Klinës
10:21 | 22 Qershor 2022

Të martën në Klinë është gjetur një trup i pajetë në një lumë.

Atë e ka gjetur një peshkatar rreth orës 15:15 dhe e ka njoftuar Policinë.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka treguar se trupi i pajetë është dërguar në Mjekësinë Ligjore.

Klinë 21.06.2022 – 15:15. Dëshmitari mashkull  kosovar peshkatar ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë (mashkull) në lum. Trupi i pajetë është tërhequr nga Mjekësia Ligjore. Rasti është duke u hetuar”.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera